O nas

 

Biuro Podróży Martin

 Tradycja

Biuro Podróży Martin organizuje wycieczki autokarowe nieprzerwanie od 1997 roku. Naszą największą dumą jest ponad 150 tysięcy zadowolonych klientów, którzy w tym czasie spędzili z nami swoje wymarzone wakacje. Opiekę nad turystami za granicą sprawuje doświadczony zespół pilotów i rezydentów, który czuwa nad tym, aby Państwa wyjazd stał się niezapomnianą przygodą, której nie zakłócą żadne nieprzewidziane problemy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie modyfikujemy i dostosowujemy naszą ofertę. Liczne, cenne uwagi naszych turystów pozwoliły nam Przygotować dla Państwa wyjątkowe propozycje wyjazdów. Z dumą pragniemy zaprezentować Państwu katalog na rok 2018. Odnajdą w nim Państwo wszystkie najpopularniejsze wycieczki ostatnich lat, ale przede wszystkim bardzo wiele, zupełnie nowych kierunków, w tym Pragę, Albanię i Budapeszt.

 Bezpieczeństwo

Biuro Podróży Martin posiada wszystkie wymagane zezwolenia na działalność Organizatora Turystyki oraz spełnia wszystkie formalne wymogi Ustawy o Usługach Turystycznych.Posiadamy zezwolenie na prowadzenie działalności turystycznej o numerze 0266 K wydane przez Wojewodę Wielkopolskiego. Zgodnie z Ustawą o Usługach Turystycznych posiadam Gwarancję Ubezpieczeniową wpłat oraz podróży zagranicznych, o numerze 113/2017/OKR zawartą w Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych INTER Polska S.A. Wszyscy turyści wyjeżdżający na imprezy organizowane przez P.T. Martin posiadają ubezpieczenie od Kosztów Leczenia oraz Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Jesteśmy Spółką Jawną z udziałem tylko polskiego kapitału, a jedynymi udziałowcami są właściciele firmy, Beata i Paweł Tyczyńscy.

Rzetelność

W trosce o Państwa komfort i zadowolenie z wakacji, nieustannie dbamy o jakość naszych usług. Dowodem tego są liczne certyfikaty jakości usług świadczonych przez Przedsiębiorstwo Turystyczne Martin. Wśród nich wymienić można tak znaczące wyróżnienia jak „Dobre bo Polskie”, Certyfikat Najwyższej Jakości Usług Turystycznych, Najlepsze w Polsce czy tytuł Menedżera Roku.


Rzetelność Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Jako firma dbająca o rzetelność, nie zapominamy o tym, iż przedsiębiorczość oznacza również odpowiedzialność. Od wielu lat wspieramy lokalną społeczność pomagając przy organizacji imprez kulturalnych, wspierając osoby w trudnej sytuacji życiowej i materialnej, ale przede wszystkim angażując się w pomoc lokalnemu sportowi oraz kibicom. W roku 2012 nasze działania zostały dostrzeżone przez poznańską redakcję Gazety Wyborczej. Nasze Biuro otrzymało wysokie, 6. miejsce w plebiscycie Wielkopolska Firma Społecznie Odpowiedzialna.

 

Relacje z wycieczek Biura Podóży Martin

 

Biuro Podróży Martin wyróżnione za wieloletnie wsparcie Pilskiej Gali Piłki Nożnej 

+ Konkurs na Wycieczkę do Hiszpanii dla dwóch osób!

 

 

Biuro Podróży Martin w konkursie Gazety Wyborczej: Wielkopolska Firma Społecznie Odpowiedzialna

 

Relacja z wycieczki autokarowej do Chorwacji 

 

Relacja z wycieczki autokarowej do Hiszpanii + Wenecja Paryż

 

 Biuro Podróży Martin na WOŚP

 

 Zapowiedź relacji z wycieczki do Hiszpanii