Rodzaje wycieczek autokarowych

RODZAJE WYCIECZEK AUTOKAROWYCH

WYCIECZKI OBJAZDOWE

Wycieczki objazdowe to opcja dla osób kochających zwiedzanie. Jeśli nie lubisz marnować czasu na leżenie na plaży, szukasz bardzo bogatego programu wycieczki i chcesz zobaczyć maksymalnie dużo atrakcji za rozsądną cenę, wybierz się na Wycieczkę Obiadową. Obecnie warto zwrócić uwagę na takie kierunki w Europie jak Hiszpania, Chorwacja, Czarnogóra, Grecji, Pragi czy Budapesztu. Objazdówki to nie tylko chodzenie po zabytkach i wysłuchiwanie wykładów lokalnych przewodników. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na ciekawe programy wycieczek, różne tematyczne wieczory, atrakcje wodne, ciepłe źródła itd. Trzeba też pamiętać, że zakwaterowanie na objazdówkach jest zazwyczaj w hotelach miejskich - nie w wielkich wakacyjnych kurortach. To stwarza idealne warunki do poznania prawdziwego klimatu danego miasta czy regionu.

Czy wycieczka objazdowa jest męcząca?

Z roku na rok autokary stają się coraz nowocześniejsze i bardziej wygodne. Są to autokary o bardzo wysokim standardzie, wygodne, z klimatyzacją i profesjonalną obsługą. Program wycieczek autokarowych układany jest tak, aby był jak najmniej męczący, a sam przejazd jest często oferowany z noclegami tranzytowymi. 

Wycieczki objazdowe są porównywalnie cenowo do wycieczek pobytowych. Natomiast program wycieczek objazdowych jest zdecydowanie bogatszy. Jeśli zatem jesteście zwolennikami aktywnego wypoczynku i zwiedzania wybierzecie wycieczkę objazdową, ponieważ w tej samej cenie otrzymacie zdecydowanie więcej atrakcji.

Zobacz naszą ofertę wycieczek objazdowych – oferta wycieczek objazdowych!

 

WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE

Jeśli potrzebujesz trochę odpoczynku, ale jednocześnie  nie chcesz całkowicie rezygnować ze zwiedzania, wybierz wycieczkę typu wypoczynek i zwiedzanie. Jest to połączenie klasycznych wczasów w hotelu nad morzem ze zwiedzaniem okolicznych atrakcji. Zazwyczaj połowa wycieczki nastawiona jest na zwiedzanie a druga połowa na plażowanie. Spać będziesz w wygodnych hotelach, podróżować będziesz komfortowym autokarem. Przez cały czas będziesz pod opieką doświadczonych i profesjonalnych pilotów. Nasi rezydenci udzielą Ci wszystkich odpowiedzi, nasi piloci opowiedzą o każdym miejscu, nasi kierowcy pomogą z każdą walizką. Wakacje to czas na relaks i odpoczynek, na zabawę i szaleństwo, na zwiedzanie i doświadczanie, na przyjemności. Na przyjemności dla Ciebie.

Tego typu wczasy są szczególnie popularne w regionach w których znajduje się wiele okolicznych atrakcji i zabytków np. wypoczynek i zwiedzanie Chorwacji, Czarnogóry, Grecji, Hiszpanii,  Pragi czy Budapesztu. Ten typ wycieczki autokarowej jest również dobrym wyborem dla rodzin z dziećmi. Jeśli dziecko jest zbyt małe, żeby wytrzymać intensywne zwiedzanie i długi pobyt w autokarze podczas wycieczki objazdowej, dobrym wyborem będzie właśnie wypoczynek i zwiedzanie.  Programy tych wycieczek są układane w taki sposób, aby atrakcje nie były zbyt oddalone od miejsca noclegu. Dzięki temu zyskujemy bogaty program wycieczki autokarowej i możliwość lepszego poznania kraju docelowego, bez zbytniego przemęczania się.

Hotele wybierane do wycieczek typu wypoczynek i zwiedzanie, to zazwyczaj te same hotele, które możemy wybrać na typowych wczasach pobytowych. Możemy się więc nacieszyć wszystkimi udogodnieniami, infrastrukturą hotelu, plaży i restauracji – plażowanie na całego, a jednocześnie przeznaczamy kilka dni na zwiedzenie najważniejszych atrakcji i zabytków.

Wycieczki wypoczynek i zwiedzanie są realizowane takimi samymi autokarami jak wycieczki objazdowe, tj. autokarami specjalnie przystosowanymi do długich podróży i posiadającymi wszystkie udogodnienia tj. klimatyzacja, bar, telewizor, toaleta, itp.

Na wakacjach chcesz trochę poleniuchować i trochę pozwiedzać? Wypoczynek i zwiedzanie to oferta dla Ciebie!

Zobacz naszą ofertę wycieczek typu wypoczynek i zwiedzanie – oferta wycieczek wypoczynek i zwiedzanie!

 

WYCIECZKI POBYTOWE

Potrzebujesz odpoczynku? Chcesz szybko dotrzeć do hotelu? Nie chcesz chodzić z grupą i wolisz samemu organizować swój wolny czas? Lubisz poleniuchować na plaży lub na basenie? Chcesz samodzielnie decydować czy i ewentualnie na jaką wycieczkę pojedziesz? Wybierz się na klasyczną wycieczkę pobytową!

Wycieczka pobytowa to:

ü  ekspresowy przejazd autokarem do hotelu, bez zbędnych przystanków i męczącego zwiedzania np. tylko ok 16 godzin do Chorwacji;

ü  hotele o wysokim standardzie i wieloma udogodnieniami usytuowane blisko plaży, sam wybierasz odpowiadający Ci hotel;

ü  najsłynniejsze kurorty turystyczne z całą masą atrakcji dla dzieci i dorosłych;

ü  możliwość dodatkowego wykupienia wycieczek fakultatywnych na miejscu;

ü  opieka pilota podczas podróży w autokarze oraz w trakcie pobytu.

Wycieczki pobytowe sprawdzają się najlepiej w krajach z rozwiniętą bazą turystyczną i ciepłą i słoneczną pogodą przez całe lato oraz czystymi, dobrze zagospodarowanymi plażami. Do najpopularniejszych kierunków należą wycieczki autokarowe do Hiszpanii, Chorwacji, Czarnogóry, Albanii,  Włoch, Bułgarii i Grecji.

 

Zobacz naszą ofertę pobytowych wycieczek autokarowych!